Bahçeşehir Halı Yıkama

Sizlere en iyi şekilde hizmet etmeyi amaç edinmiş olmaktan gurur duyuyoruz. En son model makinelerimiz ve ekip arkadaşlarımız ile halı, kilim, koltuk, stor perde, yorgan ve battaniyelerinizi yıkayarak ilk günkü temizliklerine kavuşmalarını sağlıyoruz. Ayrıca, ilk günkü renklerini geri kazandırarak canlı ve parlak görünümlerine kavuşmalarını sağlıyoruz. Tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile sizlere bilinçli ve sürekli temizlik garantisi veriyoruz. En son model teknoloji ile donatılmış makinelerimiz ile ve kullandığımız kaliteli temizlik ürünlerimiz ile en iyi hizmet ve en sağlıklı temizlik prensibi ile hareket ediyoruz. Bahçeşehir Halı Yıkama firması olarak sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Halılarınızı yıkatmaya karar verdiğiniz zaman en ucuz nerede yıkatabilirim kaygısına düşerseniz halılarınızın renklerinin ve ipliklerinin de deformasyona uğramasına hazırlıklı olmanız gerekir. Halılarımın renklerini ve ipliklerini koruyarak ilk günkü temizliğini nasıl elde edebilirim gibi bir kaygınız var ise o zaman Bahçeşehir Halı Yıkama firması olarak size bu hizmeti vereceğimizi garanti ediyoruz. Halılarınızın en üstün seviyede hijyen sağlanarak, temizlik kurallarına azami şekilde dikkat edilerek, en son teknoloji ile üretilmiş makinelerimiz ile en kaliteli temizlik ürünleri kullanılarak yıkandıklarını gözleriniz ile de görmek isterseniz lütfen bizi ziyaret edin.

özelliğinin bozulmaması için makine kullanılmadan el ile yıkanır. Yıkandıktan sonra halılarınızın kontrolü yapılarak, temizlendiğinden emin olunduktan sonra durulama işlemi Halılarınızı yıkamak için evinizden aldıktan sonra diğer halılar ile karışmaması için numaralandırıyoruz. Daha sonra özelliklerini tespit ederek gruplandırıyoruz. Yani akrilik bir halı da olabilir, yün halı da olabilir. Halıların özelliklerine göre deterjan kullanmak gerekir aksi takdirde halılarınız deformasyona uğrar. Yıkanma esnasında tam bir temizlik ve kolaylık sağlanması amacı ile halıların tam otomatik makineler ile tozu alınır. Halılarınızın leke ve kirlerinin rahatlıkla çözülmesi için, su dolu bekleme havuzlarında beklemesi gerekir ama bu her halı için geçerli değildir. Halının iplik yapısına ve dayanıklılığına göre değerlendirilen bir işlemdir. Belirli bir süre bekletilen halılar dezenfekte etmek için ve lekeleri, kirleri çözmek amaçlı üretilmiş deterjanlar kullanılarak makineler ile yıkanır. Halınız hassas bir halı ise yapılır. Tüm kimyasallardan, kirlerden temizlendikten sonra ise sıkma makinelerine yerleştirilerek sularından tamamen arındırılır. Daha sonra kurutma odalarında kurutma işlemi yapılır. Tamamen kuruyan halılar son kez kontrol edildikten sonra, makineler yardımı ile poşetlenir ve servislerimiz aracılığı ile evlerinize teslim edilir.

Halılarınızı ücretsiz servislerimiz ile evlerinizden alarak, çeşitli kontrollerden geçirdikten sonra, özel bölümlerde yıkayıp kurutarak son aşamada ise poşetleyerek siz değerli müşterilerimizin evlerine servislerimiz ile teslim ediyoruz.

Evlerinizde yıkayıp kurutmaya çalıştığınız takdirde gerekli temizlik ve hijyeni sağlayamadığınız gibi gereksiz bir yorgunluk da yaşarsınız. Ayrıca halılarınızı tam anlamıyla kurutamazsanız evinizde oluşacak koku da rahatsız edici olabilir. Bahçeşehir Halı Yıkama firması olarak sizlere hizmet etmenin gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Similar Articles

Esenyurt Temizlikçi Baya... Yaşam ve çalışma alanlarında ihtiyacınız olan her türlü temizlik için Esenyurt Temizlik firmasını arayarak hizmet alabilirsiniz. Temiz ve düzenli bir ortamda çalışmanın veya yaşamanın size vereceği huzuru
Bahçeşehir Halı Yıkam... Sizlere en iyi şekilde hizmet etmeyi amaç edinmiş olmaktan gurur duyuyoruz. En son model makinelerimiz ve ekip arkadaşlarımız ile halı, kilim, koltuk, stor perde, yorgan ve battaniyelerinizi
Esenyurt Temizlik Şirket... Esenyurt Temizlik Şirketi olarak vermiş olduğumuz hizmetin kapsamı esenyurt’un tüm mahallerinde yer almaktadır. Bunla birlikte çevre ilçeleri de kapsamaktadır. Bu konuda siz değerli müşterilerimize her zaman problemsiz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir